Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Wielkopolski Południowej z siedzibą w Kaliszu powstało w 2002r. skupiając w swoich szeregach pośredników z regionu kalisko-ostrowskiego oraz konińskiego.

Członkami stowarzyszenia mogą być osoby fizyczne, posiadające licencję zawodową i wykonujące zawód pośrednika w obrocie nieruchomościami. Członkowie naszej organizacji posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie funkcjonowania i obsługi rynku nieruchomości. W posiadaniu naszych członków jest wielotysięczna baza ofert nieruchomości przeznaczonych do obrotu, zrzeszamy profesjonalistów z uprawnieniami państwowymi, organizujemy postępowania kwalifikacyjne dotyczące przygotowania kandydatów do zawodu pośrednika, przystąpiliśmy do systemu MLS dającego możliwość umieszczania ofert na wyłączność w ogólnopolskim portalu nieruchomości Fagora.

Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Wielkopolski Południowej zaprasza wszystkich licencjonowanych pośredników naszego regionu do wstępowania i aktywnego uczestnictwa na rzecz kształtowania obrazu pośrednika, który rzetelnie i profesjonalnie wykonuje usługi pośrednictwa.

Nasz adres www: www.sponwp.pl      Nasz email: zarzad@sponwp.pl